Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Гендерний паспорт громади

Впровадження принципів гендерної рівності в усі сфери життя суспільства передбачає об’єктивну оцінку існуючого стану і розробку стратегії, яка враховувала б особливості економічного, соціального та духовного розвитку як держави в цілому, так і окремої людини зокрема. Тому необхідною складовою цього процесу є проведення відповідних аналітичних досліджень, впровадження гендерного аналізу в практику оцінки всіх соціальних процесів та ефективності управління соціально-економічним та культурним розвитком.

Формат гендерного паспорта, який вже став звичним та навіть популярним в Україні, надає можливість максимально конкретизувати поняття «населення», збагативши його зміст надійною інформацією щодо демографічних показників, громадсько-політичної активності, участі в прийнятті рішень, стану здоров’я, освіти та економічної діяльності.

Створення гендерного паспорта Пологівської громади надасть можливість шляхом накопичення статистичних даних у сфері гендерної рівності виявляти проблемні галузі, оцінювати динаміку гендерних перетворень, отримувати гендерний вимір суспільного життя і потім впливати на поліпшення становища населення громади.

Гендерний паспорт Пологівської громади розроблений на основі статистики, підготовленої виконкомом міської ради, а також результатів  дослідження громади. 

Переглянути Гендерний паспорт Пологівської міської територіальної громади можна за посиланням: 

https://cutt.ly/tYtExb1

 

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]