Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Стратегію розвитку Пологівської міської ОТГ до 2027 року затверджено!

Сьогодні на сесії міської ради прийнято рішення "Про затвердження Стратегії розвитку Пологівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року."

Процес підготовки Стратегії розвитку та Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розпочався в квітні 2020 року та тривав по жовтень 2020 року.

За цей час було створено робочу групу з підготовки Стратегії, до якої увійшли представники міської ради та її виконавчих органів, представники великих, середніх, малих підприємств і приватні підприємці, представники громадських організацій. Проведено 4 засідання робочої групи, які відбувались у відкритому режимі, тому усі бажаючі мали можливість брати участь в розробці Стратегічного плану.

Стратегія буде реалізовуватися у два етапи: перший – 2021-2023 роки, другий – 2024-2027 роки.
Стратегічне бачення досягатиметься у процесі реалізації трьох стратегічних цілей:
Стратегічна ціль 1. Розвиток конкурентоспроможної економіки
Стратегічна ціль 2. Забезпечення високої якості життя
Стратегічна ціль 3. Створення умов для всебічного гармонійного розвитку жителів громади

Для досягнення стратегічних цілей протягом 2019-2023 років планується реалізувати 95 проєктів.

Очікується, що реалізація основних положень Стратегії дасть можливість створити реальні умови для піднесення життєвого рівня населення, вирішення соціальних проблем на основі росту економіки, підвищення ефективності роботи господарського комплексу шляхом структурних перетворень, використання наявних природних, мінерально-сировинних, трудових, матеріальних, фінансових ресурсів, забезпечення екологічної та техногенної безпеки.

Стратегія розвитку громади є живим документом, до якого можуть (і повинні) вноситися зміни, щоб максимально скористатися усіма можливостями розвитку і мінімізації ризиків.П'ятниця, 16 Жовтня 2020 15:17 | Переглядів: 332

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]