Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Керівники закладів освіти обговорили питання завершення бюджетного року

У четвер, 3 грудня, відбулася зустріч керівників закладів освіти Пологівської громади з міським головою Юрієм Коноваленком. Захід був присвячений питанню завершення бюджетного року та плануванню бюджету на наступний 2021 рік.

Участь в обговоренні взяли перший заступник міського голови Юрій Вєтров та начальник відділу фінансів Олександр Котенко.

Також обговорено питання щодо переходу закладів освіти підпорядкованих сектору освіти Пологівської РДА до складу Пологівської громади.

В рамках зустрічі про роботу Центру професійного розвитку педагогічних працівників розповіла директор Центру Антоніна Стольнікова.

Перед присутніми також виступили заступник міського голови Сергій Колісник та голова районної організації профспілки працівників освіти Зоя Мовчан.

Окрім цього керівники закладів освіти отримали консультацію з юридичних питань від начальника юридичного відділу Юлії Кулик.

Наостанок перед освітянами виступив начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій Бандурка, який зазначив, що рік був не легким, карантин вніс свої корективи. Тому головний освітянин громади побажав колегам гарно відпочити на новорічні свята, набратися сил, побути з рідними та розпочати 2021-й з новими силами.П'ятниця, 04 Грудня 2020 08:38 | Переглядів: 288

закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]