Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Відбулося перше засідання оновленого складу виконкому Пологівської міської ради

У четвер, 3 грудня, в КУ «Пологівськйи РБК» ПМР відбулося перше засідання оновленого складу виконавчого комітету Пологівської міської ради.

Розглянуто 6 питань порядку денного.

Начальник відділу фінансів Олександр Котенко доповів присутнім два питання - про розгляд проєктів рішень Пологівської міської ради та про розгляд проєкту змін до місцевого бюджету на 2020 рік. Зміни відбулися в ряді програм галузей освіти, культури та охорони здоров'я у плані розміру видатків на виконання заходів на 2020 рік.

Розглянуто питання щодо підключення до сервісу «Відкрите місто» на основі «Єдиної платформи місцевої електронної демократії». Питання виникло через те, що попередня платформа «Розумне місто», де пологівці могли подати петиції, перестала функціонувати.

Активні обговорення виникли з питання щодо затвердження маршрутної мережі на території Пологівської міської територіальної громади. Члени виконкому зробили акцент на тому, що серед мешканців громади існує потреба ще в двох маршрутах – до села Інжнерне (в обідній час) та села Костянтинівка. Вирішено обговорити ці питання на зустрічі з перевізниками.

Членами виконкому підтримано питання про проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, яким визначено дату проведення конкурсів.

 П'ятниця, 04 Грудня 2020 08:42 | Переглядів: 305

закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]