Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

ХТО І ЯК МОЖЕ ПОДАТИ ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Електронна петиція до органу місцевого самоврядування подається та розглядається відповідно до вимог статті 23¹ Закону України «Про звернення громадян».

Кожен громадянин, який досяг повноліття, може звернутися до керівництва Пологівської громади через електронну петицію, заповнивши її на офіційному веб-сайті Пологівської міської ради.

В електронній петиції має бути викладено суть звернення, зазначено прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора) електронної петиції, адресу електронної пошти, телефон.

 

Як створити дієву петицію?

1. Пишіть чітко та лаконічно
Важливо чітко сформулювати мету петиції та розмістити її на самому початку, адже потенційні підписанти часто не витрачають багато часу на перечитування всього тексту. Звісно, якісна петиція повинна включати кілька абзаців про ситуацію та контекст, але саме перший абзац повинен давати чітке уявлення про суть та мету петиції.

2. Орфографія та граматика
Це звучить очевидним, але існує багато прикладів петицій, написаних із порушенням правил орфографії та граматики. Якщо ви хочете, щоб вашу петицію сприймали серйозно, знайдіть час та переконайтеся, що вона виглядає професійно.

3. Будьте ввічливими
Важливо не просто висловити свою позицію, важливо зробити це ввічливо! Потенційні підписанти не підтримають образливу чи брутальну петицію, навіть якщо в цілому погоджуються з її метою.

4. Будьте практичними
Петиція повинна бути амбіційна, але реальна. Пропонуйте конкретні та досяжні цілі для вирішення проблеми, яку ви лобіюєте.

5. Думайте глобально – це можливо!
Пам’ятайте, що у вашому розпорядженні один із найбільш дієвих інструментів впливу – Інтернет. Якщо ви коли-небудь вагалися, чи може бути ваш голос почутий, то електронна петиція – це той інструмент, який дозволяє почути голос кожного.П'ятниця, 22 Жовтня 2021 12:18 | Переглядів: 372

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]