Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Візьміть участь у грі-симуляторі «Громада мрії: у пошуках рішення»

Коли: 20 жовтня 14:30-17.00
Формат: онлайн

Нездійснених мрій не буває!
А якщо твоя мрія цікава не тільки тобі особисто, а покращить життя й іншим жителям громади, то вже є демократичні інструменти, які зможуть у цьому допомогти. Наприклад, е-петиція, громадський бюджет, публічні консультації. Кожен з них має свої особливості.

Хочеш розібратися, як саме вони працюють? Як заручитися підтримкою інших жителів громади? Тоді бери участь у грі! Так, це буде не лекція! А саме гра, що базується на реальності. З ролями, але майже без правил!

Зможеш приміряти на себе роль голови громади, депутатів, стати на певний час головним архітектором, поліцейським громади або, можливо, директором будинку культури...

Тож, реєструйся за посиланням https://forms.gle/em53uiFiq1Jkyo1L7 до 18:00 18 жовтня і чекаємо на тебе!

У відповідь на реєстрацію отримаєш посилання на zoom, де все і буде відбуватися! Це точно буде не нудно.

Розробниками програми є представники робочих груп з впровадження інформаційних кампаній з просування інструментів участі Веселівської, Гуляйпільської, Комиш-Зорянської, Пологівської та Широківської громад.

Захід відбувається в рамках проєкту "Голос громади у місцевому самоврядуванні", компоненту Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). У Запорізькій області виконавцем проєкту "Голос громади у місцевому самоврядуванні" є Агенція сталого розвитку "Хмарочос" у партнерстві з ГО "УкрПростір".Четвер, 14 Жовтня 2021 16:18 | Переглядів: 321

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]