Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Пологівська громада радо приймає туристів

11 жовтня у Пологівському краєзнавчому музеї було жваво та багатолюдно, адже сюди завітали гості – учасниці громадської ініціативи «Дівчата STEM» Олексіївської та Смирновської шкіл Смирновської територіальної громади Пологівського району. Метою візиту було ознайомлення з локальною історією краю та туристична мандрівка на одне із найбільших підприємств міста – ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал».

Музейники провели для відвідувачів цікаву та пізнавальну екскурсію оновленими залами, переповіли місцеві легенди, продемонстрували мультфільми. На подвір’ї музею на гостей чекала цікава фотозона. Приємним сюрпризом для відвідувачів було спілкування із пологівською ґаздинею Наталією Ярошенко, яка запропонувала гостям спробувати крафтові смаколики: цукерки, пастилу та цукати із фруктів і овочів.

Отримавши неабияку насолоду від інтерактивної екскурсії в музеї, мандрівники вирушили до ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал», щоб на власні очі побачити як ведеться видобуток природного багатства Пологівщини – глини. На підприємстві гостей повезли до кар’єру «Центральний», де перед ними постало вражаюче видовище – процес видобутку сировини. Діти і дорослі із захопленням споглядали на велич і масштаби кар’єру, дивувалися потужній техніці, що тут працює, слухали розповідь про історію підприємства та особливості виробництва і унікальність глин Положського родовища.

Дорогою з «Мінералу» зробили зупинку біля фонтану на мікрорайоні Пологи-5. Плескіт води та дитячий майданчик додали сил туристам і вони залюбки каталися на гойдалках, спускалися з гірок та фотографувалися.

Отримавши незабутні враження від побаченого, стомлені, але щасливі мандрівники поверталися додому.

Чергова туристична мандрівка Пологівською міською територіальною громадою завершилася. Музейники щиро дякують за допомогу в організації екскурсії нашим постійним і надійним партнерам – ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал».

Відкривайте для себе нове про Пологівську міську територіальну громаду. Туристично-інформаційний центр Пологівського краєзнавчого музею із задоволенням вам в цьому допоможе!

Довідково: за інформацією інтернет-джерела https://divchata-stem.org

«Дівчата STEM» – це ініціатива, заснована Центром «Розвиток КСВ» у 2016 році. Вона спрямована на подолання гендерних стереотипів при виборі професії та на підвищення віри дівчат у власні здібності й можливість побудувати STEM кар’єру в Україні. Саме тому ми об’єднуємо дівчат і жінок з усієї України, яких єднає захоплення STEM – наукою, технологіями, інженерією, математикою.»

Більше фото на сторінці Пологівської громади у ФейсбукПонеділок, 18 Жовтня 2021 16:28 | Переглядів: 275

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]