Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Управителем багатоквартирних будинків в місті Пологи призначено КУП «Житло-Сервіс» (ПЕРЕЛІК будинків)

Відповідно до рішення виконавчого комітету Пологівської міської ради від 12 жовтня 2021 № 328 «Про призначення управителя багатоквартирних будинків в місті Пологи» управителем багатоквартирних будинків в місті Пологи Пологівського району Запорізької області призначено комунальне унітарне підприємство «Житло-Сервіс» Пологівської міської ради.

На підставі вищевказаного рішення укладено договори про надання послуги з управління багатоквартирними будинками в місті Пологи Пологівського району Запорізької області від 12 жовтня 2021 року, які починають діяти з 01 листопада 2021 року.

Номери договорів та ціна послуги з управління багатоквартирним будинком на місяць за 1 кв. метр загальної площі житлового або нежитлового приміщення у будинку вказані у «Переліку багатоквартирних будинків в місті Пологи Пологівського району Запорізької області, щодо яких на конкурсних засадах визначено управителем комунальне унітарне підприємство «Житло-Сервіс» Пологівської міської ради».

КУП«Житло-Сервіс» знаходиться за адресою: вул. Суворова,7, м. Пологи, тел. приймальня (06165) 5-00-52, тел. бухгалтерії (06165) 5-00-57, e-mail: jutloservis@gmail.com.

З переліком можна ознайомитися нижче.Перелік.docx

Четвер, 21 Жовтня 2021 14:24 | Переглядів: 297

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]