Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Мешканці Пологівської громади підтримали петицію про розчищення Чехівського ставку

На сайті Пологівської міської ради громадяни вже подали дві петиції в розділі «Благоустрій міста/села та будівництво». Одна набрала потрібні 100 голосів, інша знаходиться на голосуванні.

Дуже швидко петиція «Врятуйте Чехівський ставок!!!» зібрала потрібну кількість голосів. Авторка петиції Олена Баранник звернулася до керівництва громади з проханням про розчищення ставка в центральній частині села Григорівка та створення зони відпочинку для мешканців Семенівського та Григорівського старостинських округів.

Станом на 21 жовтня дана петиція вже направлена міському голові на розгляд для визначення відповідальних виконавців. Відповідно до процедури розгляду електронних петицій, вона буде розглянута на сесії Пологівської міської ради у листопаді.

На сьогоднішній день на сайті Пологівської міської ради залишається в роботі ще одна петиція авторки Мар’яни Семененко про встановлення поруч з Пологівською дитячою школою мистецтв арт-об'єкту з пiдсвiткою, який буде привертати до себе увагу, слугуватиме фотозоною i прикрасить зовнiшнiй вигляд мiста.

До завершення голосування за петицію залишилось 26 днів. Поки що зібрано 43 підписи.

Тож у пологівців ще є час, щоб допомогти пані Мар’яні та підтримати гарну ідею щодо благоустрою рідного міста.

Проголосувати можна ТУТЧетвер, 21 Жовтня 2021 14:39 | Переглядів: 291

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]