Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Стратегію розвитку системи надання соціальних послуг у Пологівській міській територіальній громаді на 2021-2027 роки затверджено на черговій сесії Пологівської міської ради!

21 жовтня 2021 року під керівництвом міського голови Юрія КОНОВАЛЕНКА відбулося чергове засідання шістнадцятої сесії восьмого скликання Пологівської міської ради. В роботі сесії взяли участь: депутати Пологівської міської ради, старости старостинських округів, начальники відділів та спеціалісти виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств, а також представники масової інформації.

На розгляд сесії було винесено питання щодо затвердження проєкту «Стратегії розвитку надання соціальних послуг у Пологівській міській територіальній громаді на 2021 – 2027 роки», розробленого в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України» за підтримки Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

За результатами обговорення депутати затвердили «Стратегію розвитку надання соціальних послуг у Пологівській міській територіальній громаді на 2021 – 2027 роки», яка окреслює напрямки і пріоритети розвитку громади в сфері надання соціальних послуг та визначає способи та інструменти для досягнення результатів.П'ятниця, 22 Жовтня 2021 08:24 | Переглядів: 309

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]