Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Як відбувається розгляд петиції

Електронна петиція відповідно до Закону України «Про звернення громадян» є офіційним зверненням, а тому в будь-якому разі автор петиції отримає на неї відповідь.

Якщо петиція відповідає зазначеним в Порядку розгляду електронних петицій, адресованих Пологівській міській раді, вимогам та набрала на свою підтримку не менш ніж 100 підписів громадян протягом трьох місяців з дня її оприлюднення, вона підлягає розгляду.

Розгляд петиції відбувається не пізніше 10 робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду на веб-сайті Пологівської міської ради.

Петиція роздруковується, реєструється у загальному відділі та надається міському голові (у разі його відсутності іншій посадовій особі, яка виконує його обов’язки) для визначення відповідальних виконавців. Далі загальний відділ не пізніше наступного дня передає петицію до профільного структурного підрозділу міської ради, визначеного міським головою, для підготовки відповіді.

Протягом 10 робочих днів профільний структурний підрозділ опрацьовує, узагальнює матеріали щодо питання петиції та готує відповідь.

Під час підготовки відповіді може запрошуватися автор (ініціатор) петиції, а в разі необхідності, залучатися фахівці, спеціалісти, інші особи міської ради.

Якщо викладенні в петиції пропозиції відносяться до компетенції виконавчого комітету, або ж Пологівської міської ради, вони можуть бути розглянуті на засіданнях виконавчого комітету чи на профільних постійних комісіях депутатів міської ради.

В цьому випадку, відповідно до чинного законодавства України, готується проєкт рішення, який вноситься на розгляд виконкому, або ж сесії.

Відповідь на петицію не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розгляду оприлюднюється на офіційному веб-сайті міської ради та надсилається у письмовому вигляді та/або на електронну адресу автору (ініціатору) петиції та громадському об’єднанню, яке здійснювало збір підписів на підтримку петиції.

Не забувайте, що петиція дозволяє вирішити питання, які вас турбують, та швидко звернутися до влади не виходячи з дому. Для цього потрібно лише заповнити петицію на сайті Пологівської міської ради та зібрати за 3 місці 100 підписів.

 Читайте також: Хочете подати петицію? Розповідаємо, як!субота, 23 Жовтня 2021 08:00 | Переглядів: 307

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]