Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

ЯК У ПОЛОГІВСЬКІЙ ГРОМАДІ АКТИВІЗУЮТЬ МОЛОДІЖНИЙ КІНОРУХ

Продовжуємо втілювати в життя шалену ідею – активізувати кінокультурне життя у Пологівській громаді.

Нагадаємо, що Пологівська громада отримала фінансову підтримку від Програми DOBRE на реалізацію Молодіжного проєкту “Мобільна освітня кіно-платформа “Конгломерація”, мета якого – проведення освітніх та культурно-дозвіллєвих заходів у громаді. Пологівська громада отримає унікальне кінообладнання, яке допоможе організовувати яскраві кіноподії в будь-яку пору року. На сьогодні команди від закладів загальної середньої освіти Пологівської громади проходять спеціалізоване навчання та готуються провести у своєму закладі Марафон тематичних кіноподій.

Для того, аби бути профі в організації кінокультурних подій, для команд проводяться тематичні майстерні. Чергова зустріч відбулася онлайн 21 жовтня 2021 року. Учасники та учасниці навчалися створювати план кінозаходу, отримали поради, як реалізовувати ідеї кіноподій в карантин та онлайн, дізнавалися, де шукати креативні рішення для створення яскравих кіноподій та тематичних фотозон у своїй громаді. Команди отримали поради планування події, познайомилися з жанром стоп-моушен-відео. Модераторка онлайн-майстерні – Ірина Ткаченко, координаторка молодіжного напрямку проєкту “Голос громади у місцевому самоврядуванні” Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Онлайн-майстерня стала майданчиком для обговорення формату втілення проєкту спільно з представниками Пологівської громади – Іриною Жук, спеціалістом відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Пологівської міської ради та Олександром Добровольським, директором Центру культури та дозвілля “Гірник” Пологівської міської ради.

До заходу долучився Дмитро Шульга (кінознавець, арт-критик з Кропивницького), який поділився порадами щодо організації тематичних кінопоказів, надав поради, як дієво провести обговорення фільму, враховуючи тематику та цільову аудиторію.
На даному етапі триває опитування в усіх старостинських округах та у місті Пологи про бажані для перегляду кінострічки та івенти: пройти опитування можна ТУТ

***
Молодіжний проєкт “Мобільна освітня кіноплатформа “Конгломерація” втілює Пологівська міська рада в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Онлайн-майстерня “Крок за кроком: плануємо яскраві кіноподії, які згуртовують громаду” організовували громадська організація “Агенція сталого розвитку “Хмарочос” у партнерстві з ініціативною групою молодіжних працівників та відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Пологівської міської ради в рамках проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» (Програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 П'ятниця, 22 Жовтня 2021 15:34 | Переглядів: 366

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]