Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Чому важлива агітація за свою петицію?

Відповідь дуже проста – люди мають знати про вашу пропозицію. Інакше як же вони її підтримають. Адже тільки тоді, коли ви зберете 100 голосів за три місці, ваша петиція буде розглянута.

Як заручитися підтримкою та знайти підписантів для петиції?

1. Залучіть Інтернет-спільноту
Найкращими помічниками для цього є соціальні мережі, які дозволяють згуртувати людей довкола вашої петиції – стимулювати діалог, додаткові роз’яснення стосовно суті проблеми та петиції, об’єднати людей з різних професійних сфер.
Унікальність електронних петицій порівняно зі звичайними зверненнями полягає в тому, що вони дають можливість з мінімальними витратами часу та зусиль досягнути широкої аудиторії. Надішліть повідомлення у Фейсбук вашим знайомим та друзям з проханням поширити інформацію далі.

2. Отримайте медіа-підтримку
Якісні та ефективні петиції привертають увагу ЗМІ. Не нехтуйте цією можливістю, виходьте на контакт з місцевими ЗМІ для того, щоб поширити інформацію про проблему, яку ви порушуєте, та знайти прихильників вашої петиції.

3. Додайте офлайн-підтримку
Незважаючи на те, що електронна петиція існує в світі онлайн, не варто нехтувати її поширенням в реальному світі – удома, на роботі чи в громадських місцях. Плакати, буклети та передача інформації з вуст у вуста – усе це працює. Найважливіше – повідомити людям про існування вашої петиції.

Якщо ви не відчуваєте в собі потенціалу для того, щоб ідентифікувати проблему, шляхи її вирішення та створити електронну петицію, ви все одно можете стати рушієм змін просто підтримуючи петиції інших членів громади.

 Середа, 27 Жовтня 2021 08:00 | Переглядів: 232

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]