Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Пам’ятаємо: у Пологівській громаді вшанували пам’ять визволителів України

Сьогодні, 28 жовтня, у Пологівській громаді відзначили День визволення України від німецько-фашистських загарбників і віддали данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу.

Відбулося урочисте покладання квітів до братської могили воїнів, загиблих у роки Другої світової війни, та до пам’ятника Захисникам кордонів усіх поколінь.

У заході взяли участь голова Пологівської районної ради Сергій Калашник, заступник пологівського міського голови Сергій Колісник, заступник голови Пологівської районної державної адміністрації Андрій Клименко, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Оксана Ковалевська, секретар міської ради Наталія Кошель, депутат міської ради Валентина Шашко, начальник відділу культури та туризму міськради Марина Діденко, голова районної ради ветеранів Євген Таран, голова міської ради ветеранів Таісія Ткач та інші представники громадськості.

Вшанували пам’ять полеглих визволителів України також хвилиною мовчання.

Низький уклін живим героям-визволителям! І вічна пам'ять загиблим на полі бою та тим, хто пішов за межу життя пізніше!Четвер, 28 Жовтня 2021 11:57 | Переглядів: 288

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]