Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Дні сталої енергії

Які ж заходи відбулися в закладах та установах Пологівської громади в рамках Днів сталої енергії

В закладах дошкільної освіти громади вихователі спільно з дітлахами проводили тематичні заняття та бесіди на тему бережливого ставлення до енергоресурсів «Чому в нашій групі тепло, охайно», «Про що розповідає річка», «В гості до королеви бережливості», «Бережливість – крізь краплю води», «Чисте місто – здорова природа – здорова людина», «Економимо електрику», «Збережіть енергію і тепло», «Електриці потрібен відпочинок», «Планета Земля – наш дім!», «Домашня економіка», «Вода – це подарунок природи», «Скільки в лампочці свічок», «Подорож до країни Економії» та ін.

Показ тематичних мультфільмів та читання казок, проведення інтерактивних ігор та майстер-класів, виставки поробок та малюнків, виготовлення брошур та лепбуку «Родинний Економчик» та ще багато різних цікавинок було підготовлено для дітей, що сприяють їхньому екологічному вихованню.

В КДНЗ ясла-садок №5 «Лисичка» ПМР влаштували показ еко-сумок. Коментар від закладу «З пластиковими пакетами справиться не можливо! Тривалість використання пакета – 12 хвилин, а розкладання його – більше 400 років! Вирішили, замість пакетів, користуватися еко-сумками. Сподіваємося, що еко-сумка стане модною та сучасною альтернативою пластиковому пакету».

Згодом ми підготуємо для Вас детальний звіт заходів, що відбулися під час «Днів сталої енергії»!

Більше фото дивіться на сторінці Пологівської громади у Фейсбуці.П'ятниця, 29 Жовтня 2021 15:27 | Переглядів: 324

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]