Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини і оголошення

ІІІ етап Громадського бюджету 2021

Вітаємо активних жителів Пологівської міської територіальної громади, всіх хто цікавиться Бюджетом участі, всіх хто бажає змінити нашу громаду та зробити її кращою!

 

Прийшла весна, і природа вступає в новий етап розквіту.

Ми хочемо, щоб разом із природою розквітала й наша громада, а найкращий інструмент для цього — Бюджет участі!

Громадський бюджет дозволяє жителям взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя громади.

 З 01 травня 2021 року на території Пологівської міської територіальної громади стартує ІІІ етап Громадського бюджету 2021. Жителі громади віком від 16 років можуть подавати свої проєкти на розгляд впродовж місяця, до 31 травня 2021 року. Після розгляду та перевірки поданих ідей з 1 вересня 2021 року по 30 вересня 2021 відбудеться голосування. Проєкти, які підтримає найбільша кількість людей, реалізують впродовж 2022року. 
             У зв’язку з приєднанням у цьому році нових територій, врахувавши досвід минулих років, ми розпочинаємо етап з новим Положенням про громадський бюджет  http://mradapology.gov.ua/normativni_dokumenti/4402-.html яке врахувало тонкощі процесів партиципаторного бюджетування у нашій громаді. 

Цього року на реалізацію проєктів-переможців затверджено бюджет у розмірі 2,47 млн гривень., за обсягом фінансування  та територією їх реалізації у відповідному бюджетному році громадські проєкти розподіляться  на:

- проєкт першої категорії - впровадження якого планується на території адміністративного центру територіальної громади або на території щонайменше двох населених пунктів, що входять до складу територіальної громади, включно з адміністративним центром територіальної громади, вартість реалізації якого не перевищує 1 235 000 грн. Проєкт має отримати підтримку не менше 50 жителів громади, без врахування підпису автора проєкту;

 - проєкт другої категорії - впровадження якого планується на території одного або декількох населених пунктів, що входять до складу територіальної громади, окрім адміністративного центру територіальної громади, вартість реалізації якого не перевищує 741 000 грн. Проєкт має отримати підтримку не менше 30 жителів громади, без врахування підпису автора проєкту;

- проєкт третьої категорії - впровадження якого планується в окремому закладі, установі, некомерційному підприємстві, організації, що перебувають в комунальній власності Пологівської міської ради і послугами яких користуються усі жителі територіальної громади, вартість реалізації якого не перевищує 494 000 грн. Проєкт має отримати підтримку не менше 20 жителів громади, без врахування підпису автора проєкту.

Проєкти повинні мати мету, кошторис та бажано – візуалізацію. Автор громадського проєкту подає належним чином заповнену відповідну форму проєкту та підписні листи з відповідною кількістю зібраних підписів жителів територіальної громади на підтримку громадського проєкту встановленої форми - додаток 1 до Положення http://mradapology.gov.ua/blanki/

Як і раніше, автор громадського проєкту може подати не більше одного проєкту одним із зручних для нього способом:

1) за допомогою електронного сервісу, розміщеного на вебсайті Пологівської міської ради http://mradapology.gov.ua/. Автор громадського проєкту самостійно здійснює необхідну реєстрацію та авторизацію на відповідному електронному сервісі;

2) в електронній формі шляхом надсилання на адресу електронної пошти econom-v@ukr.net з зазначеною темою :«Громадський бюджет Пологівської міської територіальної громади»;

3) у паперовій формі шляхом надсилання на поштову адресу: вул. Єдності, буд. 24 , м. Пологи, Запорізька область, 70608 з поміткою на конверті «Громадський бюджет Пологівської міської територіальної громади»;

4) у паперовій формі особисто за адресою: вул. Єдності, буд. 24 , м. Пологи, Запорізька область, 70608 з поміткою на конверті «Громадський бюджет Пологівської міської територіальної громади» до відділу економічного розвитку виконавчого комітету Пологівської міської ради каб. 18 та в робочі дні і час.

 

Всі, хто бажає подати проєкт та взяти участь у ІІІ етапі, мають змогу звернутися до співробітників відділу економічного розвитку виконавчого комітету Пологівської міської ради за консультацією та отримати змістовне роз’яснення щодо правил подання проєктів можна в листі на е-mail econom-v@ukr.net.

 

       Шановні жителі Пологівської міської територіальної громади  запрошуємо вас отримати реальний шанс впливати на розподіл коштів бюджету громади, творити зміни, а не чекати на них!

 Четвер, 15 Квітня 2021 08:48 | Переглядів: 985

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]