Офіційний сайт Пологівської міської ради

Оголошення

Пологівська міська рада оголошує конкурс на оренду об’єктів комунальної власності

з/п

Місцезнаход-ження об’єкта оренди

Характеристика

майна

Площа

м2

 

Вартість майна

за не залеж-ною оцінкою грн.

Цільове призначення

1

Запорізька обл.,

м. Пологи,

вул.Дружби,105

Об’єкт оренди прибудоване нежитлове приміщення магазину літ. «В» складається з торговельного залу, складських та побутових приміщень, санвузлу. Входи до приміщення магазину окремі та знаходяться з центрального фасаду ( з вулиці Дружби ) та з дворового фасаду будівлі. Експлуатація прибудованого нежитлового приміщення магазину літ. «В» можлива лише при умові проведення капітального ремонту.

361,4

151747,00

Розміщення об’єктів торгівлі, підприємств ресторанного господарства, сфери послуг та для інших соціально-побутових потреб населення

Конкурс на оренду нерухомого майна проводиться за таких умов:
проведення капітального, поточного ремонту; благоустрій орендарем прилеглої до об’єкту території; ефективність використання оренди (екологічна безпека, дотримання правил охорони праці, пожежної безпеки та санітарних правил); створення робочих місць; інші зобов’язання (пропозиції) щодо використання об’єкта.

Всі витрати, пов’язані з укладанням договору оренди, покладаються на орендаря.

Для участі у конкурсі надаються наступні документи: заява; копія документа, що посвідчує особу учасника конкурсу (копія паспорту, ідентифікаційного коду для фіз.осіб); документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи (в т.ч. копія паспорту для юр.осіб); копії установчих документів (копія виписки з єдиного державного реєстру або копія свідоцтва про державну реєстрацію та копія довідки про включення до єдиного державного реєстру); копія довідки про взяття на облік платника податку; копія ліцензії на здійснення виду діяльності (при необхідності); техніко-економічне обґрунтування оренди (варіанти поліпшення об’єкта оренди), зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу, орендній платі та додаткові зобов’язання щодо експлуатації об’єкту та інше.

Конкурсна документація подається супроводжувальним листом із описом підтвердних документів до міської ради до 17-00 год. 03.09.2019 року.

Конкурс відбудеться 05.09.2019 року о 09-00 за адресою: м.Пологи, вул.Єдності, 24, телефон для довідок 2-22-39.

Четвер, 18 Липня 2019 09:28 | Переглядів: 143