Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Оголошення

ТОВ «Агрофірма «Аврора» попереджає про обробку сільськогосподарських рослин

На виконання ст. 37 Закону України «Про бджільництво» ТОВ «Агрофірма «Аврора», попереджає про обробіток сільськогосподарських рослин (1000 га), а саме: озимого ріпаку, пшениці озимої та соняшника хімічними засобами захисту рослин на території Пологівської МТГ (Пологівського (900 га) та Басанського округів (100 га).

Обробіток буде здійснюватися в період з 14.06.2021р. по 16.07.2021р. у вечірні та ранкові години (та в денний час в похмурі та прохолодні дні).


При обробці сільськогосподарських рослин, будуть використані препарати: «Атрікс» (діюча речовина - альфа-циперметрин) та «Амістар екстра» (діюча речовина - ципроконазол), препарат III ступеня токсичності (малотоксичний та помірнотоксичний),
строк дії токсичності становить 25 днів.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
Стороннім особам знаходитись біля працюючих агрегатів на полях де ведеться, або вже проведено обробіток, випасати худобу в лісосмугах прилеглих до полів.

До відома пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ просимо на час проведення обробки ізолювати бджіл.

Для цього просимо узгоджувати з адміністрацією ТОВ «Агрофірма «Аврора» місце розташування пасік. Адміністрація в свою чергу буде інформувати пасічників про дату та спосіб обробки, назву препарату, ступінь і строк дії токсичності.

ТОВ «Агрофірма «Батьківщина» просить пасічників повідомляти про розміщення своїх пасік на територіях вищевказаних МТГ та їх округів за телефоном (06165)33351.

 

Середа, 16 Червня 2021 15:29 | Переглядів: 984

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]