Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Про ЦНАП

Про відділ «ЦНАП» Пологівської міської ради

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Пологівської міської ради утворений рішенням сесії Пологівської міської ради від 15 лютого 2019 року № 36 « Про утворення Центру надання адміністративних послуг у Пологівській міській раді та затвердження Положення про нього ».

Центр надання адміністративних послуг розташований в центрі міста Пологи. Для зручності громадян в місті встановлені покажчики напрямів руху з зазначенням адреси розташування Центру. Забезпечено зручний заїзд автотраспортом, автостоянка, велопарковка. У ЦНАП передбачені умови для осіб з інвалідністю, її обладнано пандусом, а для батьків з дітьми – сповивальним столиком та дитячим куточком. За підтримки Програми основний офіс обладнано електронною системою керування чергою.

Для забезпечення людей з обмеженими потребами Пологівська міська рада долучилася до співпраці в рамках проєкту «Країна без бар’єрів для нечуючих» та запустила сервіс з обслуговування людей, які мають порушення слуху. Нова послуга онлайн-перекладача мови жестів спрямована на полегшення комунікації людьми з вадами слуху та представниками міської ради. Для її реалізації ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» передала відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Пологівської міської ради планшет зі спеціальним програмним забезпеченням. За допомогою даного сервісу працівники ЦНАПу зможуть встановити відео-зв’язок з перекладачем жестової мови Центру соціального супроводу нечуючих людей, який надасть допомогу у спілкуванні з людиною, що має вади слуху.

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» розташований за адресою: 70600 Запорізька область м. Пологи, вулиця І. Чеберка, 70/провулок В. Жуковського, 10,https://goo.gl/maps/JKB78EjbsL3veMeu9. Поблизу розташована ділянка для паркування.

З метою забезпечення доступності громадян для отримання адміністративних послуг спеціалісти відділу «Центр надання адміністративних послуг», працюють на віддалених робочих місцях у старостинських округах за адресами:

- Запорізька область, Пологівський район, с. Басань вул. Центральна, 337;

- Запорізька область, Пологівський район, с. Інженерне, вул. Шевченка, 43б;

- Запорізька область, Пологівський район, с. Семенівка, вул. Кирилівська, 6;

- Запорізька область, Пологівський район, с.Пологи, вул. Центральна, буд.176 ;

- Запорізька область, Пологівський район, с.Костянтинівка,вул.Перемоги, буд 50а/8;

- Запорізька область, Пологівський район, с.Григорівка,вул.Миру,54 ;

- Запорізька область, Пологівський район,с.Вербове,вул.Миру,163;

- Запорізька область, Пологівський район,с.Тарасівка,вул.Миру,83.

Контакти:

Телефон: 0958925226

Електронна пошта: vcnappolmr@ukr.net

Офіційна сторінка на сайті Пологівської міської ради:

http://mradapology.gov.ua/tsentr_nadannia_administrativnikh_poslug/

Керівник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Пологівської міської ради – Дідович Марина Володимирівна.

Основні принципи роботи:

 • верховенство права, законність, юридична визначеність.
 • стабільність.
 • рівність перед законом.
 • відкритість та прозорість.
 • оперативність та своєчасність.
 • доступність інформації про надання адміністративних послуг.
 • захищеність персональних даних.
 • раціональна мінімізація кількості документів та процедурних дій, що вимагаються для отримання адміністративних послуг.
 • неупередженість та справедливість.
 • доступність та зручність для суб’єктів звернення.
 • запобігання корупційних дій, ліквідація посередницьких послуг.
 • забезпечення вільного доступу суб'єктів звернення до інформації про стан розгляду звернень.

Основні завдання:

 • організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень.
 • спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання.
 • забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.
 • прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, їх реєстрація та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання.
 • видача суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішень про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення щодо можливості отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг.
 • здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду справ та прийняття рішень.
 • надання адміністративних послуг у випадках, передбачених законом.

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]