Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Виконання вимог ЗУ "Про очищення влади"

№ з/п П.І.Б. Посада Дата початку проведення перевірки Результат перевірки Заява та декларація

1

Цихмистро Надія Вікторівна

Спеціаліст 1 категорії (з питань збереження культурної спадщини) відділу культури і туризму Пологівської міської ради

16.03.2020

у стані перевірки

Заява

Посилання на декларацію.docx

2

Доценко Юрій Юрійович

спеціаліст 1 категорії (з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища та озеленення) відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, екології та транспорту Пологівської міської ради

04.02.2020

пройшов

DocenkoUU_D2019.pdf

Результати перевірки

3

Івченко Наталія Вікторівна

спеціаліст 1 категорії (з питань охорони здоров’я) відділу соціального захисту та охорони здоров’я Пологівської міської ради

24.01.2020

пройшов

IvchenkoNV_D2019.pdf

Результати перевірки

4

Жук Ірина Сергіївна

спеціаліст 1 категорії (з питань молоді, фізичної культури та спорту) відділу освіти, молоді та спорту

21.01.2020

пройшов

ZhukIS_D2019.pdf

Результати первірки

5

Осипенко Наталія Володимирівна

спеціаліст 1 категорії (з організаційної роботи виконкому і ради) відділу організаційної роботи та розвитку громадянського суспільства

21.01.2020

пройшов

OsipenkoNV_D2019.pdf

Результати первірки

6

Сімоненко Карина Миколаївна

провідний спеціаліст (з договірної та претензійно-позовної роботи) відділу з правового забезпечення

11.01.2020

пройшов

SimonenkoRV_D2019.pdf

Результати первірки

7

Курілець Євгенія Сергіївна

провідний спеціаліст (з питань регуляторної політики, підприємництва, торгівлі та захисту прав споживачів) відділу економічного розвитку

11.01.2020

пройшов

KuriletsES_D2019.pdf

Результати первірки

8

Залозна Олена Андріївна

провідний спеціаліст (з публічних закупівель) відділу економічного розвитку

11.01.2020

пройшов

ZaloznaOA_D2019.pdf

Результати первірки

9

Шевченко Роман Петрович

спеціаліст 1 категорії відділу комунального майна ( з охорони праці, пожежної безпеки, цивільного захисту та оборонної роботи)

03.01.2020

пройшов

ShevchenkoRP_D2019.pdf

Результати первірки

10

Цикало Сергій Іванович

головний спеціаліст з реєстрації місця проживання (з повноваженнями адміністратора, відокремлене робоче місце в Басанському старостинському окрузі) відділу «Центр надання адміністративних послуг»

02.01.2020

пройшов

TsikaloSI_D2019.pdf

Результати первірки

11

Гурбич Ольга Сергіївна

головний спеціаліст з реєстрації місця проживання (з повноваженнями адміністратора, відокремлене робоче місце в Семенівському старостинському окрузі) відділу «Центр надання адміністративних послуг»

02.01.2020

пройшов

GurbichOS_D_2019.jpg.pdf

Результати перевірки

12

Єршов Андрій Миколайович

спеціаліст 1 категорії загального відділу ( з комп’ютерного устаткування та програмного забезпечення)

02.01.2020

пройшов

ErshovAM_D2019.pdf

Результати первірки

13

Вєтрова Альона Василівна

головний спеціаліст з реєстрації місця проживання (з повноваженнями адміністратора) відділу «Центр надання адміністративних послуг»

02.01.2020

пройшов

VetrovaAV_D2019.pdf

Результати перевірки

14

Скорик Ірина Володимирівна

головний спеціаліст з реєстрації місця проживання (з повноваженнями адміністратора) відділу «Центр надання адміністративних послуг»

02.01.2020

пройшов

SkorikIV_D2019.pdf

Результати первірки

15

Мурашко Світлана Олександрівна

головний спеціаліст з реєстрації місця проживання (з повноваженнями адміністратора, відокремлене робоче місце в Інженерненському старостинському окрузі) відділу «Центр надання адміністративних послуг»

02.01.2020

пройшов

MurashkoSO_D2019.pdf

Результати перевірки

16

Макаренко Віталіна Віталіївна

головний спеціаліст з реєстрації місця проживання (з повноваженнями адміністратора) відділу «Центр надання адміністративних послуг»

02.01.2020

пройшов

MakarenkoVV_D2019.pdf

Результати перевірки

17

Лемешко Ірина Миколаївна

провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту (з питань загальної освіти)

02.01.2020

пройшов

LemeshkoIM_2019.pdf

Результати перевірки

18

Бандурка Сергій Вікторович

начальника відділу освіти, молоді та спорту

02.01.2020

пройшов

BandurkaSV_D2019.pdf

BandurkaSV.pdf

19

Яланський Іван Степанович

спеціаліст 1 категорії відділу економічного розвитку ( з питань контролю за дотриманням законодавства про працю та зайнятість населення)

02.01.2020

пройшов

JalanskiyIS_D2019.pdf

Результати первірки

20

Вєтров Юрій Володимирович

Перший заступник міського голови

26.07.2019

пройшов

Vetrov2018o.pdf

Результати перевірки

21

Шашко Валентина Миколаївна

Секретар ради

26.07.2019

пройшов

Shashko2018o.pdf

Результати перевірки

22

Рябчук Наталія Анатоліївна

в.о.старости Семенівського старостинського округу

26.07.2019

пройшов

Ryabchuk2018o.pdf

Результати перевірки

23

Петрушов Олександр Якимович

в.о.старости Басанського старостинського округу

26.07.2019

пройшов

Petrushov2018o.pdf

Результати перевірки

24

Макаренко Сергій Васильович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

26.07.2019

пройшов

Makarenko2018o.pdf

Результати перевірки

25

Ковалевська Оксана Анатоліївна

Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету

26.07.2019

пройшов

Kovalevska2018o.pdf

Результати перевірки

26

Кошель Наталія Костянтинівна

в.о.старости Інженерненського старостинського округу

26.07.2019

пройшов

Koshel2018o.pdf

Результати перевірки

27

Колісник Сергій Анатолійович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

26.07.2019

пройшов

Kolisnik2018o.pdf

Результати перевірки

28

Мосієнко Олександр Ілліч

Провідний спеціаліст відділу з питань організаційної роботи та звернень громадян

14.08.2017

пройшов

Результати перевірки

29

Тимошенко Юлія Валеріївна

Провідний спеціаліст відділу реєстрації

04.01.2017

пройшов

Результати перевірки

30

Цикало Валентина Андріївна

Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності

01.08.2016

пройшов

Результати перевірки

31

Близнюк Надія Анатоліївна

Провідний спеціаліст відділу комунального майна та захисту прав споживачів

06.05.2016

пройшов

Результати перевірки

32

Кошель Юлія Володимирівна

Провідний спеціаліст відділу з питань регулювання земельних відносин

06.05.2016

пройшов

Результати перевірки

33

Турейська Олена Володимирівна

Начальник відділу з питань регулювання земельних відносин

06.05.2016

пройшов

Результати перевірки

34

Марусенко Ольга Іванівна

Начальник відділу комунального майна та захисту прав споживачів

06.05.2016

пройшов

Результати перевірки

35

Семененко Ольга Анатоліївна

Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності

05.05.2016

пройшов

Результати перевірки

36

Сало Юлія Вікторівна

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер

05.05.2016

пройшов

Результати перевірки

37

Онищенко Ольга Іванівна

Провідний спеціаліст відділу фінансово – господарського забезпечення

05.05.2016

пройшов

Результати перевірки

38

Сіряк Марина Сергіївна

Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності

05.05.2016

пройшов

Результати перевірки

39

Жильцова Анжеліка Вікторівна

Начальник відділу фінансово – господарського забезпечення

05.05.2016

пройшов

Результати перевірки

40

Таран Олексій Миколайович

Спеціаліст 1 категорії юридичного відділу

05.05.2016

пройшов

Результати перевірки

41

Динту Максим Юрійович

Начальник юридичного відділу

05.05.2016

пройшов

Результати перевірки

42

Ващук Юрій Сергійович

Провідний спеціаліст відділу ЖКГ, архітектури та містобудування

04.05.2016

пройшов

Результати перевірки

43

Омельчук Ірина Миколаївна

Спеціаліст 1 категорії загального відділу з питань організаційної роботи та звернень громадян

04.05.2016

пройшов

Результати перевірки

44

Баленко Юрій Олексійович

Начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, головний архітектор міста

19.04.2016

пройшов

Результати перевірки

45

Шевченко Людмила Василівна

Начальник загалього відділу з питань організаційної роботи та звернень громадян

29.03.2016

пройшов

Результати перевірки

46

Ковтун Вікторія Григорівна

Провідний спеціаліст загального відділу з питань організаційної роботи та звернень громадян

20.01.2016

пройшов

Результати перевірки

47

Парьоха Інна Анатоліївна

Провідний спеціаліст юридичного відділу

19.01.2016

пройшов

Результати перевірки

48

Машко Наталія Григорівна

Провідний спеціаліст відділу ЖКГ, архітектури та містобудування

10.11.2015

пройшов

Результати перевірки

49

Волковинська Анна Андріївна

Начальник відділу реєстрації

15.10.2015

пройшов

Результати перевірки