Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

І засідання

Відбулося перше засідання робочої групи з розроблення Плану вдосконалення послуг

У четвер, 1 липня, відбулася перше засідання робочої групи з розроблення Плану вдосконалення медичних послуг на території Пологівської міської територіальної громади за участі фахівчині з розвитку громад Програми DOBRE регіонального офісу м. Кропивницький Олени РАДУЛ.

Під час проведення засідання обговорено етапи розробки Плану вдосконалення медичних послуг та здійснено аналіз поточної ситуації у медичній галузі. Учасники визначили основні проблеми, з якими на сьогодні стикаються як медичні працівники, так і пацієнти при отриманні медичної допомоги.

За підсумками проведення засідання вирішили найближчим часом провести додаткове опитування та більш предметно з’ясувати, що саме не влаштовує жителів громади у наданні медичних послуг.

Пані Олена, також зауважила, що громада матиме змогу за фінансової підтримки Програми реалізувати проєкт з поліпшення обраної послуги (SDIP). Пайовий внесок від DOBRE складає 70% або 49 000,00 USD, громада має вкласти 30%. Таким чином, загальна вартість проєкту складатиме 1 899,100 тис.грн.

Робочу зустріч завершили відвідуванням комунального некомерційного підприємства «Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Пологівської міської ради Пологівського району Запорізької області. Головний лікар Роман КРАВЧЕНКО, перший заступник міського голови Юрій ВЄТРОВ, секретар ради Наталія КОШЕЛЬ та фахівчиня Олена РАДУЛ оглянули відремонтовані приміщення, що розташовані на першому поверсі п’ятиповерхової будівлі КНП «Пологівська БЛІЛ» та обговорили, яке саме оснащення необхідно для роботи відділення екстреної медичної допомоги.

Нагадаємо, що медичні послуги для покращення обрано на підставі опитування, яке проводилося на території Пологівської громади з 28 квітня по 14 травня 2021 року за допомогою електронної системи опитувань DOBRE.Pytannya.

З результатами опитування можна ознайомитися ТУТ 

Більше фото на сторінці Пологівської громади у ФейсбукПротокол засідання робочої групи з ПВП 01.07.2021 №1.doc

П'ятниця, 02 Липня 2021 15:18 | Переглядів: 245

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]