Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Карітас Запоріжжя

Молодь Пологівської громади завдяки грантовій програмі придбала ноутбук

Пологівська громада налагоджує міцні зв’язки з багатьма партнерами, щоб мешканці громади могли реалізувати свої проєкти. Це стає можливим завдяки грантовим програмам. Так, завдяки співпраці з благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя» пологівцям вдалося реалізувати не один грантовий проєкт.

Учасники неформального молодіжного об’єднання Пологівського старостинського округу «Молодь S» нещодавно придбали новенький ноутбук завдяки грантовій підтримці в рамках програми «Конкурсу мікро грантів» від БО «БФ «Карітас Запоріжжя» та уряду Німеччини.

Як вони це зробили? Дізналися про програму, активізувалися, подали грантову заявку, пройшли відбір і тепер мають надійного електронного «помічника».

– Завдяки новій техніці ми отримали додаткові можливості для організації безкоштовних кінопоказів під відкритим небом, про які давно мріяли. Ноутбук використовуватимемо під час виведення на екран (стіну) зображення від проектора, а також для того, щоб учасники та учасниці нашого об’єднання могли працювати над створенням своїх творчих проєктів (монтування роликів, у тому числі соціального спрямування, запис музичних підкладок для виступів, написання сценаріїв та ін.), – розповідає керівник об’єднання «Молодь S» Оксана ЛАШКО.

За допомогою придбаної техніки хлопці та дівчата зі старостинського округу вже готувати сценарій свята Дня молоді, яке відбулося 26 червня на території села Пологи. Наразі молодь працює над створенням відеокліпу до свята Івана Купала та підготовкою інших креативних заходів.

Більше можливостей для участі в навчальних та грантових програмах шукайте тут: http://mradapology.gov.ua/novini_pro_novi_mozhlivosti/Понеділок, 05 Липня 2021 13:10 | Переглядів: 233

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]