Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

“Славімо Великдень-2018”: у Пологах суперярмарок позитиву

Сьогодні у Пологах з самого ранку центральна алея міста перетворилася на майданчик, де, без перебільшення, можна зарядитися позитивом, придбати великодні товари і рукотворні шедеври народних умільців, зустріти багато знайомих і друзів, разів сто почути з усіх боків радісне: ЗІ СВЯТОМ!

І дійсно, сьогодні чудове свято – Благовіщення, а завтра – Воскресіння Христове. Тож у Пологах за багаторічною традицією міська рада організувала і знову провела ярмарок-виставку “Славімо Великдень”. І, як завжди, це свято подарувало кожному учаснику неймовірні емоції, насолоду і теплу радість спілкування.

І погода порадувала. Так тепло, сонячно! Так і хочеться посміхатися, що пологівці із задоволенням і робили, ловлячі сонячні поцілунки і обійми.

Зі святами усіх привітав міський голова Юрій Коноваленко. Депутати пригостили маленьких пологівців смачними і запашними пасочками. Усім майстрам, які взяли участь у ярмарку, представники влади вручили Подяки.

Чого на ярмарку тільки не було? Очі від різноманіття і краси виробів розбігалися. Та що довго розповідати про це, краще раз побачити)))

(За матеріалами сайту газети "Пологівські вісті")субота, 07 Квітня 2018 14:34 | Переглядів: 481

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]