Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Технічні аспекти впровадження Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату

21-22 серпня 2018 року в місті Миргород пройшов дводенний тренінг на тему «Технічні аспекти впровадження Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату».

Тренінг проводився в рамках Програми ЄС "Угода Мерів - Схід", на якому були присутні підписанти Угоди мерів зі східної, центральної та південної частини України. Експерти проекту ЄС "Угода Мерів - Схід" організували інформаційний майданчик для представників із 32 міст України, який складався з теоритичної та практичної частини.

Навчальний тренінг відвідала і представник Пологівської міської ради – начальник відділу енергоменеджменту та енергоефективності Наталія Копил.

Метою тренінгу було підвищення спроможності українських органів місцевого самоврядування самостійно розробляти якісні проекти з енергоефективності, альтернативних та відновлювальних джерел енергії з технічної точки зору, враховуючи специфіку впровадження ПДСЕРК.

Під час тренінгу учасники семінару змогли ознайомитися із презентаціями Національного експерта в Україні Оксани Кісіль та провідних українських технічних експертів Олексія Соломахи та Андрія Удовика, взяти участь у практичних сесіях та обговорити актуальні питання щодо технічних аспектів розробки та впровадження ПДСЕРК.

Про досягнення міста Миргород у напрямку енергоощадності та втілені проекти розповів міський голова Сергій Соломаха та побажав всім присутнім плідної роботи.

В рамках тренінгу учасники побували на об'єктах міста, де безпосередньо впроваджено демонстраційні проекти - ДНЗ №5 «Сонечко» та на комбінованій котельні по вул. Спартаківській.

 

 Вівторок, 04 Вересня 2018 10:21 | Переглядів: 543

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]