Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

До уваги бюджетних закладів міста Пологи!

Останнім часом спостерігається практика, щодо заміни існуючих, не завжди поганих дерев’яних віконних/дверних конструкцій на бюджетні серії металопластикових вікон. Такі вікна, як правило, не відповідають стандартам та будівельним нормам, а подекуди гірші за технічними характеристиками у порівнянні зі старими вікнами, що замінюються.

З метою дотримання вимог із заміни віконних/дверних конструкцій в бюджетних закладах міста та недопущення погіршення санітарних умов перебування в будівлях, проявів грибка, цвілі, надмірної вологості та збільшення рівня захворюваності, виконавчим комітетом Пологівської міської ради прийнято рішення від 16.08.2018 № 212 «Про обов’язкове дотримання вимог по виконанню робіт із заміни віконних/дверних конструкцій відповідно до діючих ДБН та ДСТУ».

З огляду на вимоги ДБН в 2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель» значення мінімально допустимого опору теплопередачі віконних конструкцій повинно становити Rq min=0,75 м2 ∙ К/Вт для І-температурної зони та Rq min=0,6 м2 ∙ К/Вт для ІІ-температурної зони.

Де Rq min - мінімально допустиме значення опору теплопередачі непрозорої огороджувальної конструкції чи непрозорої частини огороджувальної конструкції, мінімальне значення опору теплопередачі світлопрозорої огороджувальної конструкції, м2 ∙ К/Вт.

Технічні рішення для забезпечення оптимального рівня витрат на споживання енергії та подальшого підвищення енергетичної ефективності будівель повинні враховувати кліматичні і місцеві особливості, внутрішнє кліматичне середовище та економічну ефективність.

Місто Пологи відноситься до ІІ-температурної зони. Враховуючи кліматичні особливості всі технічні рішення повинні відповідати нормам, визначеними ДБН В.2.6-31:2016 для відповідної температурної зони.

Координацію дій щодо виконання вказаного рішення здійснює відділ енергоменеджменту та енергоефективності Пологівської міської ради, з яким необхідно в письмовому вигляді погоджувати заміну віконних/дверних конструкцій.20180816r212.docx

Середа, 05 Вересня 2018 11:50 | Переглядів: 387

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]