Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Про підтоплення домогосподарств

Шановні мешканці міста Пологи! Пологівська міська рада інформує!

27 липня 2018 року після тривалої засухи на території нашого міста були зареєстровані небезпечні метеорологічні явища: гроза та сильний дощ. За даними спостережень метеорологічної станції Кирилівка, кількість опадів за день становила 40,3 мм, що відповідає 56% від місячної норми.

Стихія продовжувалася близько трьох годин. Дощова каналізація не справлялася з величезною кількістю води, майже всі вулиці міста були затоплені. Від підтоплення постраждало близько 60 домогосподарств пологівців: вода потрапила до житлових та господарських приміщень, гаражів, колодязів тощо.

Першими на допомогу людям прийшли міський голова Юрій Анатолійович Коноваленко, заступники міського голови Сергій Васильович Макаренко та Сергій Анатолійович Колісник, працівники КП «Благоустрій-Пологи», ПрАТ «Пологівський олійно-екстракційний завод» та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Не залишилися осторонь і депутати міської ради. З метою підтримки городян, які опинилися у складних життєвих обставинах в результаті підтоплення дощовою водою, було прийнято рішення про додаткове фінансування міської програми «Турбота».

На підставі заяв мешканців будинків, депутатами оперативно проводилися обстеження домогосподарств, які постраждали в результаті зливи, а громадською комісією по наданню одноразової матеріальної допомоги та виконавчим комітетом розподілялися кошти з урахуванням нанесених стихією збитків. Так, станом на 01 вересня 55 осіб отримали матеріальну підтримку на усунення наслідків підтоплення на загальну суму 99 900, 00 гривень.

Крім цього, міською радою було організовано надання допомоги щодо відкачування дощової води з колодязів, житлових будинків та господарських приміщень, прочищення зливних канав, підсипання розмитих частин вулиць та ремонт доріг.

Враховуючи можливі негативні наслідки складних погодних умов у майбутньому, депутати міської ради рекомендують власникам майна, якому потенційно може загрожувати підтоплення, вживати заходи щодо страхування такого майна.

Міська рада закликає усіх мешканців міста з розумінням ставитися до проблеми підтоплення і просить не руйнувати і не засмічувати існуючі канали водовідведення. Разом ми наведемо лад у нашому спільному домі!Середа, 05 Вересня 2018 15:59 | Переглядів: 418

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]