Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

17 вересня – День міста

Дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання з нагоди особливого для нас свята – Дня міста Пологи! День міста – це привід зізнатися в любові рідному місту, згадати, за що ми його цінуємо і пишаємося ним. В цей день ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував та боронив від ворога.

Усі досягнення, якими багаті Пологи, складаються з щоденної праці, знань і талантів мешканців міста. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

Дякую кожному з Вас, шановні пологівці, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій Поліг. Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста. Від щирого серця зичу місту динамічного розвитку і процвітання, а усім мешканцям - міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!
Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

З днем народження, Пологи! Зі святом, пологівці!

Міський голова Юрій КОНОВАЛЕНКОП'ятниця, 17 Вересня 2021 09:00 | Переглядів: 312

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]