Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Запрошуємо взяти участь у круглому столі «Молодіжний простір Пологівської громади: історія, яку ми пишемо разом».

У рамках адвокаційної кампанії молодіжних працівників у Пологівській громаді 21 вересня з 10:00 до 11:30 відбудеться круглий стіл за участю молоді, молодіжних працівників та Молодіжної ради, представників міської ради, освітянського і бібліотечного активу громади, які мають спільну мету - створити молодіжний простір у Пологівській громаді.

Перші кроки у створенні молодіжного простору Пологівської громади зроблено: час узагальнити напрацювання та перейти до наступних важливих етапів його створення.

Це та історія, яку ми пишемо разом, ідея, над якою працюємо кілька місяців поспіль. Долучайтеся до конструктивного діалогу та ставайте співавторами молодіжного простору… а його назву ми теж створимо разом!

Місце зустрічі: м. Пологи Пологівська громада, Пологівська бібліотека, провул. Водопровідний, 3, час - 10:00 до 11:30

Долучайтеся до події https://fb.me/e/4KFIALmo2

Модераторка заходу - Ірина Ткаченко, координаторка молодіжного напрямку проєкту "Голос громади в місцевому самоврядуванні" в Запорізькій області Програма DOBRE.

***
Захід організовує ГО Агенція сталого розвитку «Хмарочос» у партнерстві з ініціативною групою молодіжних працівників та відділу освіти, молоді та спорту Пологівської громади в рамках проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» та Програми “Молодіжний працівник в ОТГ” (Програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)Вівторок, 14 Вересня 2021 16:33 | Переглядів: 109

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]