Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

На територіях Семенівського та Григорівського старостинських округів відбулися громадські слухання з обговорення проєкту Стратегії розвитку системи надання соціальних послуг у Пологівській міській територіальній громаді на 2021 – 2027 рр.

Пологівською міською радою в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ), продовжуються громадські слухання з обговорення проєкту Стратегії розвитку надання соціальних послуг у Пологівській міській територіальній громаді на 2021 – 2027 роки.

Сьогодні, 14 вересня, проведено зустріч з мешканцями громади в Семенівському та Григорівському старостинських округах.

Проєкт Стратегії представила секретар Пологівської міської ради Наталія КОШЕЛЬ та спеціаліст І категорії відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Пологівської міської ради Альона МОСКАЛЕНКО.

Копії проєкту Стратегії в загальнодоступних місцях громади розміщені в старостинських округах, у відділі соціального захисту та охорони здоров’я та КУ «Центр надання соціальних послуг» Пологівської міської ради.

Нагадаймо, що обговрення спрямовані на знайомство з думкою громадськості щодо проєкту Стратегії. Працівники відділу соціального захисту та охорони здоров’я Пологівської міської ради чекають на зауваження, коментарі та пропозицій, які дозволять доповнити або розширити можливі напрямки розвитку системи надання соціальних послуг, включаючи конкретні заходи виконання Стратегії.

З проєкт Стратегії розвитку системи надання соціальних послуг у Пологівській міській територіальній громаді на 2021 – 2027 роки можна ознайомитися ТУТ.Вівторок, 14 Вересня 2021 17:20 | Переглядів: 128

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]