Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Семенівці і григорівці обговорили Стратегію розвитку Пологівської міської територіальної громади на 2021-2028 роки

Після кількох місяців інтенсивної роботи завершився процес розробки оновленої Стратегії розвитку Пологівської міської територіальної громади на 2021-2028 роки в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Наразі триває етап громадських консультацій, під час якого спеціалістам відділу економічного розвитку Пологівської міської ради важливо почути думку кожного мешканця нашої громади щодо стратегічних цілей розвитку та шляхів їх досягнення, визначених у проєкті Стратегії.

14 вересня відбулися громадські слухання на територіях Григорівського і Семенівського старостинських округів.

Ознайомити із заходами, заявленими на цих територіях, на зустрічі з мешканцями старостинськихї округів завітали секретар Пологівської міської ради Наталія Кошель та начальник відділу економічного розвитку Пологівської міської ради Анна Волковинська. На громадських слуханнях були присутні старости територій Наталія Рябчук та Сергій Радченко.

Мешканці старостинських округів були ознайомлені зі стратегічними цілями розвитку та шляхами їх досягнення, визначеними у проєкті Стратегії, та висунули свої пропозиції.

Тематика пропозицій була спільною для обох територій – відновлення дорожньої інфраструктури, будівництво водогону.

В Семенівці було зроблено акцент на огородження парканом бібліотеки та дитячого садочка, у Григорівці - на технічне переоснащення системи пожежної сигналізації для школи.

Усі зауваження та пропозиції будуть опрацьовані робочою групою для врахування в документі Стратегії.

Нагадаймо, що громадські слухання триватимуть до 30 вересня. У четвер, 16 вересня о 14:00 в місті Пологи в Пологівському центральному будинку культури КУ «Пологівська централізована клубна система» Пологівської міської ради Пологівського району Запорізької області відбудуться наступне обговорення.

До 30 вересня надіслати свої зауваження та пропозиції стосовно проєкту Стратегії на електронну поштову скриньку econom-v@ukr.net або подати на паперових носіях до відділу економічного розвитку виконавчого комітету Пологівської міської ради за адресою: м.Пологи, вул.Єдності, 24, кабінет № 18.

З проєктом Стратегії розвитку Пологівської міської територіальної громади на 2021-2028 роки можна ознайомитися ТУТ.

З проєкт Стратегії розвитку системи надання соціальних послуг у Пологівській міській територіальній громаді на 2021 – 2027 роки можна ознайомитися ТУТ.

Більше фото на сторінці Пологівської громади у Фейсбук

 Середа, 15 Вересня 2021 09:08 | Переглядів: 170

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]