Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Визначені межі курганів на території Басанського, Григорівського старостинських округів та в м. Пологи

На виконання заходів з охорони культурної спадщини програми «Розвиток культури Пологівської міської територіальної громади» на 2021 рік 16 вересня 2021 року КЗ «Запорізький обласний центр охорони культурної спадщини» Запорізької обласної ради провів роботи з визначення меж пам’яток археології на місцевості на території Григорівського, Басанського старостинських округів та м. Пологи. В роботі прийняли участь спеціалісти відділу культури і туризму, КУ «Пологівський організаційно-методичний центр культури» Пологівської міської ради Пологівського району Запорізької області, землевпорядник Григорівського старостинського округу та землекористувачі, земельні ділянки яких межують з пам’ятками культурної спадщини.

Висловлюємо усім землекористувачам подяку за вчасність прибуття на об’єкти, за виготовлення кілків, за надання техніки та допомоги у встановленні меж.

Представниками землекористувачів підписані акти про ознайомлення з межами та охоронними зонами курганів. Усі акти оформлені належним чином.Понеділок, 20 Вересня 2021 16:15 | Переглядів: 264

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]