Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Жителі Інженерненського і Вербівського старостинських округів обговорили Стратегію розвитку Пологівської міської територіальної громади на 2021-2028 роки

Після кількох місяців інтенсивної роботи завершився процес розробки оновленої Стратегії розвитку Пологівської міської територіальної громади на 2021-2028 роки в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Наразі триває етап громадських консультацій, під час якого нам важливо почути думку кожного мешканця нашої громади щодо стратегічних цілей розвитку та шляхів їх досягнення, визначених у проєкті Стратегії.

21 вересня відбулися громадські слухання на територіях Інженерненського і Вербівського старостинських округів.

Ознайомити зі стратегічними цілями розвитку та шляхами їх досягнення, визначеними у проєкті Стратегії на зустрічі з жителями завітали заступник міського голови Пологівської міської ради Сергій Колісник та начальник відділу економічного розвитку Пологівської міської ради Анна Волковинська. На громадських слуханнях були присутні старости територій Світлана Мурашко та Людмила Кравченко.

Нагадуємо, що до 30 вересня можливо надіслати свої зауваження та пропозиції стосовно проєкту Стратегії на електронну поштову скриньку econom-v@ukr.net або подати на паперових носіях до відділу економічного розвитку виконавчого комітету Пологівської міської ради за адресою: м.Пологи, вул.Єдності, 24, кабінет № 18.

З проєктом Стратегії розвитку Пологівської міської територіальної громади на 2021-2028 роки можна ознайомитися ТУТ.

 Середа, 22 Вересня 2021 10:51 | Переглядів: 294

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]