Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Керівництво Пологівської міської ради провело особисті прийоми громадян

Протягом останніх двох тижнів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Пологівської міської ради Сергій Колісник та секретар Пологівської міської ради Наталія Кошель провели особисті прийоми громадян та територіях Інеженернеського та Семенівського старостинських округів.

До Сергія Колісника на прийом завітало троє громадян – мешканці сіл Інженерне, Багате, Новокарлівка. Звернення стосувалися надання матеріальної допомоги на придбання ліків, а також прохання допомоги в ремонті аварійного будинку та спилювання аварійного дерева. Питання поставленні на контроль. Заявники отримали необхідні роз’яснення.

На особистий прийом до Наталії Кошель завітало четверо мешканців села Семенівка. Троє звернулися з проханням надання матеріальної допомоги на лікування та придбання палива. Одна мешканка звернулася з проханням щодо встановлення терміналу в приміщенні старостинського округу. Громадянам надана допомога в підготовці документів на отримання матеріальної допомоги, по останньому питанню надано роз’яснення.Четвер, 23 Вересня 2021 11:50 | Переглядів: 377

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]