Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

ПОЛОГІВСЬКА ГРОМАДА У “ЧЕРВОНІЙ” ЗОНІ ЕПІДНЕБЕЗПЕКИ

15 жовтня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізьку область переведено до "червоної" зони епіднебезпеки.

Разом із Запорізькою областю до “червоної” зони потрапили Донецька, Дніпропетровська та Одеська.

Відповідно, до "червоної" зони епіднебезпеки потрапила і Пологівська громада. На позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пологівської міської ради, яке відбулося 16 жовтня, вирішено прийняти до уваги та виконання рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15.10.2021 № 38 та рішення регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Запорізької області від 15.10.2021 № 30, що на території Запорізької області з 00 годин 00 хвилин 18.10.2021 встановлюється «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

На території Пологівської міської територіальної громади будуть діяти обмежувальні протиепідемічні заходи «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (з урахуванням змін внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2021 р. № 1066 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236»).

ВАЖЛИВО! Обмеження не діятимуть у тих випадках, якщо 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних у Постанові закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат.

Нагадуємо, записатися на вакцинацію кожен житель громади може:

  • через свого сімейного лікаря,
  • за телефоном 0503411130,
  • заповнивши онлайн-заявку за посиланням: https://cutt.ly/IRhKxhC .

У наявності в Пологівському центрі первинної медико-санітарної допомоги є всі вакцини на ваш вибір, у тому числі Pfizer. Для цієї вакцини термін між першою й другою дозами становить 21 день.

Вакцинація, зокрема, проводиться вакциною Corona Vac виробництва компанії Sinovac Biotech Ltd (Китай). Курс вакцинації складається з двох доз, які вводяться з інтервалом 14 днів. Вакцина відповідає міжнародним стандартам безпечності, ефективності та якості. Схвалення ВООЗ вакцини Corona Vac дозволяє видавати міжнародне свідоцтво про проведення вакцинації всім, хто пройшов повний курс щеплення.

Також вакцинація проводиться вакциною AstraZeneca виробник South Korea. Курс вакцинації складається з двох доз, які вводяться з інтервалом 4 тижні. Вакцина відповідає міжнародним стандартам безпечності, ефективності та якості. Схвалення ВООЗ вакцини AstraZeneca дозволяє видавати міжнародне свідоцтво про проведення вакцинації, всім хто пройшов повний курс щеплення.

Для вакцинації 2-ю дозою вас запросять телефонним дзвінком у встановлені терміни за контактом, який ви залишили після першого щеплення.

Усі, хто отримав 1-шу дозу вакцини, гарантовано отримають 2-гу дозу.

Вакцинація проти COVID -19 є безоплатною.

Сертифікат про вакцинацію можна згенерувати у застосунку ДІЯ на своєму смартфоні, якщо у вас є закордонний паспорт або ID-карта. Як це зробити, дивіться у відео:

Якщо у вас немає закордонного паспорта або ID-карти, то сертифікат можна замовити на порталі ДІЯ (https://diia.gov.ua/), скориставшись цифровим електронним підписом. У такому випадку сертифікат надійде на вашу електронну пошту.

Також паперовий варіант сертифікату можна замовити у свого сімейного лікаря.

Зверніть увагу! Сертифікат можна створити, тільки якщо в реєстрі є дані про два щеплення та вони внесені правильно.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ РІДНИХ І БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

Читайте також: Перелік медичних протипоказань та застережень до вакцинації проти COVID-19Протокол № 16 ТЕБ та НС 2021.PDF

субота, 16 Жовтня 2021 10:44 | Переглядів: 2457

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]