Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Онлайн-майстерня "Крок за кроком": плануємо яскраві кіноподії, як згуртовують громаду

21 жовтня 2021 року

14.00-16.00
Zoom

Продовжуємо втілювати в життя шалену ідею - активізувати кінокультурне життя у Пологівській громаді.

Нагадаємо, що Пологівська громада отримала фінансову підтримку від Програми DOBRE на реалізацію Молодіжного проєкту “Мобільна освітня кіно-платформа “Конгломерація”, мета якого - проведення освітніх та культурно-дозвіллєвих заходів у громаді. Наша громада отримає унікальне кінообладнання, яке допоможе організовувати яскраві кіноподії в будь-яку пору року, а поки що - запрошуємо команди від навчальних закладів Пологівської громади пройти спеціалізоване навчання та провести у своєму закладі Марафон тематичних кіноподій (пройти опитування та переглянути як виглядає обладнання можна ТУТ).

У громаді вже створено 15 команд, які розпочали навчання та продовжують ставати профі в організації кіно- та арт-подій, які покликані згуртувати громаду.

У програмі майстерні:
• як спланувати ефективну реалізацію ідеї кіноподії
• як реалізовувати ідеї кіноподій в карантин та онлайн
• як активізувати у громаді молодіжний кінорух
• де шукати креативні рішення для створення яскравих кіноподій у своїй громаді

Всі учасники та учасниці навчальної майстерні отримають менторську підтримку від проєкту "Голос громади в місцевому самоврядуванні" Програма DOBRE в реалізації запланованого кінозаходу, сертифікати.

Форма для реєстрації: https://forms.gle/TmfqftNHsb88R19KA

Реєстрація для команд на платформі Padlet 

Модераторка майстерні - Ірина Ткаченко, координаторка молодіжного напрямку проєкту "Голос громади в місцевому самоврядуванні" в Запорізькій області Програма DOBRE.

***
Захід організовує ГО “Агенція сталого розвитку “Хмарочос” у партнерстві з ініціативною групою молодіжних працівників та відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Пологівської міської ради Пологівського району Запорізької області в рамках проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» (Програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

 



Середа, 20 Жовтня 2021 07:58 | Переглядів: 279

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]