Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

У середу, 20 жовтня, відбулося засідання виконавчого комітету Пологівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Юрія Коноваленка. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Зокрема, затверджено перелік проєктів-переможців громадського бюджету Пологівської міської територіальної громади, розглянуто проєкту змін до бюджету Пологівської міської територіальної громади на 2021 рік, затверджено мережу закладів позашкільної освіти Пологівської міської ради на 2021/2022 навчальний рік.

Товариству з обмеженою відповідальністю «БИО-АГРО» на IV квартал 2021 року встановлено тариф на теплову енергію для установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджет, та для потреб населення.

Затверджено проєктно-кошторисну документацію по об’єкту: «Нове будівництво багатофункціонального майданчика дозвільного простору «Дитяче автомістечко», за адресою: Запорізька область, м. Пологи, вул. Державна, 20», а КДНЗ ЯС № 4 «Сонечко» ПМР надано дозвіл на виконання робіт по даному об’єкту.Четвер, 21 Жовтня 2021 11:27 | Переглядів: 406

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]