Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Пологівська громада долучиться до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», акцентується увага на важливість подолання будь-яких форм насильства у громадській чи приватній сферах, що є порушенням прав людини.

Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати:

  • 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок,
  • 29 листопада – Міжнародний день захисників прав жінок,
  • 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом,
  • 2 грудня – Міжнародний день за відміну рабства,
  • 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями,
  • 5 грудня – Міжнародний день волонтера,
  • 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією,
  • 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

З метою привернення уваги жителів громади до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми, а також збільшення розуміння та обізнаності про проблему насильства та шляхи її вирішення у Пологівській міській раді затверджено план заходів проведення акції «16 днів проти насильства».

До акції долучаються загальноосвітні школи Пологівської міської ради, які братимуть участь у запланованих заходах. Це і проведення конкурсу дитячого малюнку «Світ без насилля очима дітей», анкетування на виявлення насильства в сім'ї та школі, книжково-тематична виставка у бібліотеці «Життя без насильства», проведення виховних годин на тему «Види і форми насильства в сім’ї», «Попередження домашнього насильства», «Профілактика ВІЛ-інфекцій та СНІДУ», годин спілкування на теми: «Вплив алкоголю, наркотиків, тютюнопаління на поведінку людини», «Життя це мить. Зумій його прожити» .

Соціальними фахівцями КУ «Центр надання соціальних послуг» Пологівської міської ради будуть проведені профілактичні бесіди та роз'яснювальна робота у неблагополучних сім'ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, в сім'ях, в яких виховуються неповнолітні діти, багатодітних та малозабезпечених сім'ях на теми «Конфлікти в сім’ї та їх розв’язання», «Попередження домашнього насильства».

 Четвер, 25 Листопада 2021 09:06 | Переглядів: 160

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]