Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Члени виконкому підтримали рішення про створення прийомної сім’ї та встановлення дошки першому голові спілки підприємців Пологівського району

У четвер, 25 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Пологівської міської ради. В порядку денному було заявлено 25 питань.

Члени виконавчого комітету заслухали звіт про виконання бюджету Пологівської міської територіальної громади по доходах та видатках за 9 місяців 2021 року, про зміни до бюджету Пологівської міської територіальної громади на 2021 рік.

Розглянули питання діяльності виконавчих органів ради, комунальних установ і підприємств, житлові питання, а також питання про розміщення тимчасової споруди.

Рішенням виконкому пологівчанці надали адресну цільову матеріальну допомогу для проведення ендопротезування правого кульшового суглобу та післяопераційної реабілітації.

Розглянули члени виконавчого комітету і ряд питань, пов’язаних з приємними подіями. Так, в Пологівській громаді стало на одну прийомну сім’ю більше. Мешканці села Григорівка взяли на виховання дворічну дівчинку, позбавлену батьківського піклування. Члени виконавчого комітету підтримали рішення про створення прийомної родини.

Підтримали члени виконкому і звернення громадської організації «Спілка підприємців Пологівського району» про погодження місця встановлення пам’ятної дошки Кас’яненку Сергію Анатолійовичу (роки життя 23.04.1955 – 25.12.2010), першому голові спілки підприємців Пологівського району, депутату Пологівської міської ради двох скликань, Голові правління ПрАТ «ОМЕГА». Дошку заплановано встановити на фасаді будинку № 18 по вулиці Єдності у місті Пологи.

Останнім питання виконавчий комітет підтримав рішення про преміювання голів квартальних комітетів міста Пологи з нагоди свята Дня місцевого самоврядування.

Більше фото на сторінці Пологівської громади у ФейсбукЧетвер, 25 Листопада 2021 15:07 | Переглядів: 315

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]