Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Як пройшла остання сесія листопада

Минулого тижня, 26 листопада, депутати Пологівської міської ради зібралися на чергову, сімнадцяту, сесію. У порядку денному було заявлено більше 400 питань. Як завжди левова частка питань стосувалася землі.

На засіданнях постійних депутатських комісій сесійні питання були детально розглянуті та обговорені. Тому під час сесії більшість питань порядку денного були прийняті шляхом пакетного голосування.

Депутати підтримали петицію щодо встановлення арт-об’єкту біля школи мистецтв в місті Пологи. Це питання буде розглянуте під час формування бюджету на 2022 рік.

А ось петицію щодо врятування Чехівського ставку в селі Григорівка, на жаль, не підтримали. Реалізація проєкту вимагає значних коштів – понад 9 мільйонів гривень. Є два варіанти реалізації цього об’єкту: фінансування з обласного екологічного фонду, або ж за кошти інвестора. За наявності фінансування міська рада візьме на себе розробку проєктно-кошторисної документації.

Під час сесійного засідання депутати підтримали проєкти щодо внесення змін до програм на 2021 рік - «Благоустрій», «Утримання автомобільних доріг», «Заходи, пов’язані з поліпшенням питної води», «Організація харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів», «Шкільний автобус», «Турбота», «Ветеран», інші.

Розглянувши заяву депутата восьмого скликання Пологівської міської ради Усанова Ігоря Олександровича про складення ним депутатських повноважень, Пологiвська мiська рада вирішила достроково припинити повноваження депутата та виключити його зі складу постійної комісії Пологівської міської ради з питань комунальної власності, інфраструктури, будівництва, архітектури, благоустрою та житлово-комунального господарства.

Обговорення депутатів викликало питання про затвердження Статуту Пологівської міської територіальної громади. Народні обранці затвердили Статут та підтримали пропозицію депутата Валентини Шашко про доповнення розділу про місцеві свята пунктом про ще одну значущу дату - День міста Пологи і День сіл, які раніше були адміністративними центрами сільських рад.

Нелегким для депутатів виявилося питання про реорганізацію КУ «Пологівська залізнична лікарня» ПМР. Після тривалих обговорень, консультацій на постійних комісіях, депутати прийняли рішення про реорганізацію КУ «Пологівська залізнична лікарня» шляхом приєднання до КНП «Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» ПМР.

Більше фото на сторінці Пологівської громади у ФейсбукВівторок, 30 Листопада 2021 13:10 | Переглядів: 449

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]