Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

7 важливих книг, які розкривають тему ВІЛ/СНІДу

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом працівники Пологівської центральної бібліотеки КУ «Пологівська ЦБС» ПМР підготували добірку тематичної літератури, що розкривають тему ВІЛ/СНІДу.

1. Смирнов В., ТарасишинЛ.О. « Коріння СНІДу».
У книзі в популярній формі розповідається про віруси, імунітет та хворобу, що одержала назву СНІД - синдром набутого імунодефіциту. Наведені відомості про вірус, особливості його впливу на клітини імунної системи, шляхи розповсюдження СНІДУ та засоби боротьби з цією грізною інфекцією.

2. «Молодь і СНІД: серйозний погляд».
Це видання міститьстатті з проблеми ВІЛ – інфекції та СНІДУ в молодіжному середовищі: темпи, шляхи, поширення хвороби, можливі способи запобігання. Головними чинниками розповсюдження ВІЛ серед молоді є вживання ін’єкційних наркотиків і незахищені статеві стосунки. У багатьох молодих людей наркотики і секс – це синоніми понять «ризик», «самовираження». Інфікований шприц із наркотиком іде по колу, інфікуються довірливі статеві партнери, народжуються ВІЛ – інфіковані діти. Ознайомившись з цією книгою молоде покоління – цвіт нації, неодмінно має знати про складну ситуацію, щоб уберегти себе і близьких від страшного лиха.

3. Гирин В.М., Липкан Г.М., Порохницький В.Г.
«Синдром набутого імунодефіциту».
В книзі описані клінічна та лабораторна діагностика СНІДу. Освітлені теми лікування, проблеми розповсюдження хвороби, викликаної вірусом імунодефіциту людини – ВІЛ.

4. Покровський В.І., Покровський В.В. « СНІД».
Видання присвячене одній з найбільш небезпечній хворобі - синдрому набутого імунодефіциту – СНІДу. Разом з медичними особливостями захворювання розглядаються соціальні коріння СНІДу, засоби особистої і загальної профілактики.

5. Тищенко Л.Д., Гагаєв Г.К., Сомов А.Б.
«СНІД: проблеми лікування і профілактики».
В книзі висвітлена історія виникнення захворювання , розповсюдження її по світу. Розглядаються питання порушення імунної системи людини. Особлива увага приділяється лікуванню дітей та молоді.

6. Широбоков В.П., Евтушенко А. І. «СНІД».
В книзі в доступній формі надані основні свідчення про СНІД, як небезпечне захворювання людства та напрямки боротьби та лікування цього недуга.

7. Адо В.А. «Екологія, алергія і СНІД».
Про причини виникнення, розповсюдження та лікування СНІДу розповідається в цьому виданні.Четвер, 02 Грудня 2021 14:55 | Переглядів: 294

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]