Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Фільм «Цирк Метеликів» не залишив байдужими учнів гімназії «Основа»

Ми продовжуємо публікувати інформацію про кіноподії, які відбулися в Пологівській міській територіальній громаді в рамках реалізації проєкту «Мобільна кіноплатформа Пологівської громади «Конгломерація».

Команда «Основа» комунальної установи «Пологівський ліцей «Основа» Пологівської міської ради Пологівського району Запорізької області організувала та провела кіноподію під назвою «Розправити крила….».

Метою заходу було привернення уваги до ставлення у суспільстві до людей з особливими потребами, про важливість надання їм можливостей для самореалізації. Кіноподія була приурочена до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

«Цирк Баттерфляй». Він переміг, хоча шансів у нього було менше, ніж у будь-кого в цьому світі. Чому? І до чого тут цирк і метелики?», - так описують свій кінозахід учасники команди «Основа» у соціальній мережі закладу освіти.

Адже відповіді на ці питання глядачі кіноподії дізналися з неймовірної історії під час відвідування кіноподії.
В програмі заходу була міні-творча майстерня, і кожен з присутніх власноруч виготовив маленького метелика – символ кіноподії.

Фільм «Цирк Метеликів» не залишив байдужим нікого. Після перегляду відбулося обговорення, під час якого наші старшокласники висловлювали доволі дорослі і мудрі думки з приводу побаченого. Вони працювали в групах, обговорюючи непрості питання, які поставила перед ними ця історія, життя і навколишня дійсність.

Наприкінці кожен написав на одному крилі свого метелика свою найбільшу перемогу в житті, а на іншому – мету, те, що хотілося б іще подолати, чого досягти. Хай їхні плани здійсняться!

Сподіваємось, що всі учасники події стали трохи добрішими і уважнішими до оточуючих, особливо до людей, яким щодня доводиться боротися за своє здоров’я і повноцінне життя», - поділились організатори кіноподії комунальної установи «Пологівський ліцей «Основа» Пологівської міської ради.

Резюмуючи досвід команди «Основа», підкреслимо, що кіноподія – це вдалий інструмент для розвитку та стимулювання залученості здобувачів освіти до розгляду найрізноманітніших питань, згуртованості та креативності колективу.Середа, 12 Січня 2022 11:49 | Переглядів: 222

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]