Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

В Інженерненському ліцеї відбулася кіноподія року!

«Увага, увага. В Інженерненському ліцеї відбудеться кіноподія року!!! До нас спішить Святий Миколай В очікуванні МИКОЛАЯ учні 1-4 класів підготували свої малюнки. Цікавого Вам перегляду. Знаходьте роботи діток та пишіть в коментарях свої враження. І не шкодуйте компліментів. Цікавого перегляду!» - такий допис про анонс кіноподії та відеоролик з’явився на офіційній сторінці комунальної установи «Інженерненський ліцей» Пологівської міської ради Пологівського району Запорізької області у соціальній мережі Facebook.

У такий спосіб команда – організатор «Глечики» інформувала про заплановану кіноподію під назвою «Майстерня Святого Миколая!». До команди увійшли працівниці галузі освіти – Василенко Олена Андріївна, галузі культури – Хмарська Валентина Василівна та член Молодіжної ради – Чубар Катерина Віталіївна, які виступили в якості координаторів заходу. До участі в організації та проведенні кіноподії приєдналися здобувачі освіти комунальної установи «Інженерненський ліцей» Пологівської міської ради – Сіроко Анастасія та Кишка Яна.

Представники команди «Глечики» поставили перед собою мету створити для присутніх на заході святкову атмосферу, донести до глядачів історію походження свята, зацікавити у колективному створенні новорічних прикрас своїми руками та тим самим прищепити любов та повагу до народних традицій.

І це чудово вдалося втілити в життя. Адже Святий Миколай під час заходу приніс присутнім гарний настрій, казкову атмосферу та надію на здійснення мрій.

Організатори заходу запросили учнів 1-4 класів комунальної установи «Інженерненський ліцей» Пологівської міської ради, а також гостей – директорку закладу загальної середньої освіти Наталію Цикало та старосту Інженерненського старостинського округу Світлану Мурашко.

Майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас провели завідуюча Інженерненським сільським будинком культури та керівник гуртка «Бісеринка» Валентина Хмарська і керівник гуртка «Зроби світ прекрасним» комунальної установи «Інженерненський ліцей» Пологівської міської ради Плетінь Наталія.

Присутні на заході переглянули мультфільми про Святого Миколая.

Після цього було обговорення кіноподії, обмін враженнями та фото на згадку біля фотозони, яку підготувала команда – організатор.

«Вірте в дива!» - закликають організатори заходу, підсумовуючи проведену кіноподію.

Нагадуємо, кіноподії в закладах освіти Пологівської міської ради відбуваються в рамках реалізації Молодіжного проєкту «Мобільна освітня кіноплатформа «Конгломерація» у співпраці з Програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (ДОБРЕ) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID.

Менторський супровід надає Ірина Ткаченко, координатора молодіжного напрямку проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» Програми ДОБРЕ.

Координує реалізацію Молодіжного проєкту Пологівська міська рада.

  П'ятниця, 14 Січня 2022 08:30 | Переглядів: 216

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]