Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Пологівська міська рада дякує за допомогу та підтримку у проведенні Дня міста

Ось і відбувся День міста Пологи. Свято вдалося на славу!
Неймовірну атмосферу, надзвичайні емоції, шквал позитиву, приємні спогади та світлини на пам’ять отримали пологівці та гості нашого міста.
Але все це було б неможливим без наших надійних партнерів і друзів.
Дозвольте висловити щиру вдячність усім, хто долучився до організації та проведення Дня міста, який Пологи святкували 16 вересня 2017 року.
Особлива подяка – організаційному комітету свята, яких доклав усіх зусиль, аби заходи з нагоди 130-ої річниці міста Пологи були різноплановими, змістовними та яскравими, комунальним службам міста, зокрема, КУП «Житло-Сервіс», які подбали про чистоту, затишок та ошатний вигляд міста, забезпечили своєчасне й якісне прибирання після святкування, працівникам Пологівського Центру первинної медичної допомоги та КУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» за готовність надавати невідкладну медичну допомогу, працівникам Пологівського відділу ГУ ДСНС за готовність надати допомогу у разі виникнення надзвичайної ситуації, співробітникам Пологівського відділу поліції, громадському формуванню «Місто», військовослужбовцям військової частини Т0302 18-ого окремого мостового загону Національної Гвардії України – за охорону громадського порядку.
Щиру подяку висловлюю творчим колективам усіх закладів культури міста, вихованцям дошкільних закладів освіти міста, краєзнавчому музею, представникам ЗМІ, які висвітлювали святкові заходи, місцевим товаровиробникам, майстрам народної творчості, а також усім гостям, які розділити з пологівцями радість, й звісно ж, громаді міста – за активну участь у святкових заходах.
Особлива подяка – депутатам та виконавчому комітету Пологівської міської ради, а також Народному депутату України Кривохатьку В.В. за різноманітну концертну програму за участю зірок української естради та неперевершений святковий феєрверк, підприємствам та підприємцям, Благодійному фонду «Пологівський край» за фінансову підтримку і спонсорську допомогу для організації і проведення свята Дня міста, ПП «Пологівський Агробудсервіс» за своєчасне виконання робіт з благоустрою міста.
Висловлюю слова щирої вдячності керівникам підприємств, установ та організацій, трудовим колективам, усім хто приймав участь у святковій ході, присвяченій 130-ій річниці міста Пологи.
Дякую усім за активну громадську позицію, за розуміння та підтримку усіх запланованих заходів свята, за спільні зусилля заради розквіту міста та зміцнення його авторитету!
Тож, Пологівська Громадо! Єднаймося заради блага рідного міста!

З повагою, міський голова Ю.А.КоноваленкоВівторок, 26 Вересня 2017 11:21 | Переглядів: 1057

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]