Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Молодь громади згуртувалася для тісної співпраці з органами місцевого самоврядування та розвитку молодіжного руху в Пологівській громаді

Вчора, 30 вересня 2020 року в приміщенні КУ «Пологівський районний будинок культури» відбулося перше засідання Молодіжної ради при Пологівській міській раді.

З метою активізації участі молоді у соціальному, культурному та громадському житті Пологівської міської об’єднаної територіальної громади 21 серпня 2020 року Пологівська міська рада затвердила рішення № 497 «Про створення при Пологівській міській раді Молодіжної ради Пологівської міської об’єднаної територіальної громади».

17 вересня 2020 року виконавчий комітет Пологівської міської ради за поданням відділу освіти, молоді та спорту прийняв рішення № 373 «Про затвердження складу Молодіжної ради Пологівської міської об’єднаної територіальної громади».

Склад Молодіжної ради був сформований з кандидатур представників молоді Пологівської громади, які заповнили та подали свої анкети на участь, проявивши бажання бути активними та корисними для свого міста чи села. Оголошення про створення молодіжної ради було розміщено на сайті Пологівської міської ради у липні.

Довідково:
Молодіжна рада при Пологівській міській раді є консультативно – дорадчим органом з питань реалізації молодіжної політики. Безпосередня мета її діяльності – згуртувати молодь для тісної співпраці з органами місцевого самоврядування, забезпечення участі молоді у прийнятті рішень щодо реалізації молодіжної політики, обговорення ідей та пропозицій, пов’язаних з цим напрямком, участь у проектах, які сприятимуть розвитку молодіжного руху на території Пологівської міської об’єднаної територіальної громади.

На першому засіданні Молодіжної ради були присутні представники Пологівської міської ради – голова міської ради Юрій Коноваленко, заступник голови міської ради Сергій Колісник, секретар міської ради Валентина Шашко, керуюча справами, секретар виконавчого комітету Оксана Ковалевська, начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій Бандурка, начальник організаційного відділу та розвитку громадянського суспільства Ольга Дмитренко, начальник відділу енергоменеджменту, енергоефективності та інвестицій Наталія Копил, начальник відділу культури і туризму Марина Діденко.

Розпочала захід спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Ірина Жук, яка ознайомила присутніх з нормативною базою діяльності Молодіжної ради за озвучила список персонального складу.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій Бандурка виступив з пропозицією обрати головою Молодіжної ради Катерину Татьяненко яка є, головою правління ОСББ «Станційний, 17», активно приймає участь у громадській діяльності громади. Пропозицію підтримали одноголосно. На першому засідання також обрали заступника голови Молодіжної ради та секретаря.

Також присутні були ознайомлені з Регламентом Молодіжної ради та затвердили його відкритим голосуванням.

До молоді звернувся міський голова Юрій Коноваленко, який привітав учасників Молодіжної ради, наголосив, що місцева рада свідомо сприяла створенню молодіжного консультативно-дорадчого органу для згуртування молоді та подальшої співпраці, подякував за проявлену активність та побажав успіхів у діяльності.

Підсумовуючи вищезазначене, підкреслимо, що якщо у громаді є Молодіжна рада, то місцева влада готова до системної та прозорої молодіжної політики.

 П'ятниця, 06 Листопада 2020 09:35 | Переглядів: 127

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]