Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

ПОРЯДОК відшкодування фактичних витрат

ПОРЯДОК

відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів,що надаються за запитом на публічну інформацію, розпорядником якої є Пологівська міська рада Пологівського району Запорізької області та її виконавчий комітет


1.Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на публічну інформацію, розпорядником якої є Пологівська міська рада Пологівського району Запорізької областіта її виконавчий комітет, визначає механізм відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються Пологівською міською радою Пологівського району Запорізької областіта її виконавчим комітетом (далі - міська рада та її виконавчий комітет).

2. Документи за запитом на інформацію надаються безкоштовно:

особі у разі надання інформації про себе;

якщо задоволення запиту передбачає виготовлення копій документів обсягом, що не перевищує 10 сторінок;

щодо інформації, що становить суспільний інтерес.

3. Відшкодування запитувачами фактичних витрат на копіювання або друк документів здійснюється у разі потреби виготовлення більш як 10 сторінок запитуваних документів, у тому числі двосторонній друк.

Плата за копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, стягується починаючи з 11 сторінки.

4. Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на публічну інформацію, розпорядником якої є міська рада та її виконавчий комітет, встановлюється в межах граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 № 740 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 15 січня 2020 № 4), згідно з додатком 1.

5. Посадова особа, відповідальна за розгляд запиту (далі –Виконавець), відповідно до резолюції міського голови (або особи яка тимчасово виконує його обов'язки) протягом одного робочого дня з дати отримання запиту подає заявку на виписку рахунку до відділу бухгалтерського обліку та звітності Пологівської міської ради, згідно з додатком 2.

6. На підставі отриманої заявки відділ бухгалтерського обліку та звітності Пологівської міської ради протягом одного робочого дня виписує Рахунок за формою згідно з додатком 3 і передає Виконавцю для направлення в установлений законом строк запитувачу інформації.

Відповідь на запит разом з Рахунком на оплату надається запитувачу інформації одночасно з 10 безкоштовними сторінками копій запитуваних документів.

7. Оплата Рахунка здійснюється в будь-якій фінансовій установі, зручній для запитувача інформації.

8. Не пізніше наступного дня після надходження від запитувача інформації коштів на реєстраційний рахунок міської ради, відділ бухгалтерського обліку та звітності передає Виконавцю, копію виписки з реєстраційного рахунка, на який зараховано кошти, завізовану відповідальною особою відділу бухгалтерського обліку та звітності, з проставленням власного імені, призвіща та поточної дати.

9. Інша частина запитуваних документів надається після підтвердження повної оплати Рахунка протягом трьох робочих днів після підтвердження факту оплати.

10. Інформація на запит не надається у разі повної або часткової відмови запитувача від оплати Рахунка з повідомленням про це запитувача інформації відповідно до пункту 3 частини першої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

РОЗМІР Фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Пологівська міська рада Пологівського району Запорізької області та ії виконавчого комітету

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]